Publikacje

TELEWIZJA I WIDEO ONLINE - MINDSHARE NA MULTISCREEN DAY

Mindshare Polska na konferencji Multiscreen Day 2019

3 kwietnia br. odbyła się kolejna edycja Multiscreen Day 2019 - jednej z najważniejszych konferencji dla branży medialnej w Polsce. Organizatorem 4. edycji wydarzenia były: magazyn "Media & Marketing Polska" oraz serwis informacyjny MMP24, wydawane przez VFP Communications.

Multiscreen Day to konferencja poświęcona komunikacji marketingowej na wielu ekranach. Eksperci – przedstawiciele marketerów, domów mediowych i nadawców – przyglądają się trendom związanym z obecnością marek w TV, mobile'u, social mediach oraz wideo w internecie. Nie brakuje case'ów czołowych brandów i agencji.

Tegoroczna edycja konferencji odbyła się pod hasłem:

CONTENT IS KING, 
DISTRIBUTION IS QUEEN, 
A GRAALA ZNAJDZIESZ NA MULTISCREEN DAY

W tym roku Mindshare Polska został Partnerem Głównym wydarzenia!

Oczywiście na scenie nie mogło zabraknąć ekspertów z naszej agencji. We wspólnej prelekcji Karolina Chołuj oraz Anna Bieńskowska opowiadały o telewizji i wideo online, zastanawiając się czy są to ekrany komplementarne czy raczej wymienne. Co ciekawie, zagadnienie omówiły z punktu widzenia marketera i konsumenta!

Wszystkich zainteresowanych wystąpieniem naszych prelegentek zapraszamy do pobrania prezentacji: Telewizja i wideo online – ekrany komplementarne czy wymienne? (4MB).

Mamy nadzieję, że uczestnicy konferencji wynieśli z niej dużo wiedzy i ogrom inspiracji do wykorzystania w codziennej pracy!

Widzimy się za rok!