Nagrody

MIXX Awards & 100% efektywności

6 nominacji = 6 statuetek, czyli 100% efektywności

Pod koniec października IAB Polska ogłosiło 52 nominacje do MIXX Awards 2018, z czego aż 6 przyznano kampaniom zrealizowanym przez naszą agencję. Podczas gali MIXX Awards każda z nominacji przerodziła się w statuetkę – zdobyliśmy 1 srebro i 5 brązów!

Kampanie, które zostały wyróżnione to:

  • Tymbark Funbot – srebro w kategorii Digital Experiences oraz dwa brązy w kategoriach Innovation i Mobile Experience
  • Axe – what’s your magic? – brąz w kategorii Best Use of Social Media
  • Kampania sprzedażowa: CASTORAMA INSPIRUJE – brąz w kategoriach Data Driven & Precision Marketing oraz Direct Response and Lead Generation

Była to już 12. edycja organizowanego przez IAB Polska prestiżowego konkursu. W jury zasiadają przedstawiciele domów mediowych, agencji, wydawcy i reklamodawcy. Każda z kampanii biorących udział musi wykorzystywać przynajmniej jeden z kanałów digital, a ocenie podlegają kreacja, wykorzystanie mediów, strategia, ale też wyniki prowadzonych działań.

Niezwykle cieszy nas fakt, że nasza agencja w tym roku otrzymała najwięcej nominacji spośród wszystkich zgłaszających swoje kampanie. Co więcej, wszystkie nominacje zostały nagrodzone, a to oznacza, że uzyskaliśmy 100% efektywności. To dla nas niewątpliwie wielki powód do dumy i motywacja do dalszych działań.

Dziękujemy naszym Klientom za zaufanie! Jesteśmy przekonani, że przed nami kolejne, wspólne sukcesy.

MIXX Awards & 100% efektywności
MIXX Awards & 100% efektywności
MIXX Awards & 100% efektywności