Insights

Filtrovat podle:

Video patří k nejdynamičtějším segmentům online reklamy, jak ho co nejefektivněji propojit s tradiční TV komunikací?

Video patří k nejdynamičtějším segmentům online reklamy,...

Blog | Postováno: 2nd October 2017

Video reklama patří k nejdynamičtějším segmentům. S jejím rostoucím významem rostou také požadavky na její efektivní plánování a vyhodnocování. My to dobře víme a k těmto účelům využíváme mCross, nástroj pro plánování video kampaní napříč jednotlivými obrazovkami.

Stav on-line marketingu v ČR? Ostrý střet s realitou

Stav on-line marketingu v ČR? Ostrý střet s realitou

Blog | Postováno: 27th April 2015

On-line marketing je v ČR ve skvělé kondici. Věřím, že přesně takový dojem by si musel odnést náhodný návštěvník IAC 2015. Dobrá organizace a přátelská atmosféra k tomu doslova sváděly. Situace ale není tak růžová.

Situace na TV trhu

Situace na TV trhu

Blog | Postováno: 28th March 2015

První čtvrtletí potvrdilo to, co jsme všichni intuitivně již delší dobu tušili. Totiž, že loňská akce Adriana Sarbu s raketovým zdražením reklamy odvedla z českého trhu zhruba miliardu korun.

Programmatic TV buying

Programmatic TV buying

Blog | Postováno: 7th October 2014

Zatímco u nás se stále ještě většina agentur, klientů i médií teprve učí žít s fenoménem programatického nákupu internetové reklamy, v zemích, kde již včera znamená zítra je toto téma již poněkud vyčerpané. Mediální vizionáři proto obracejí pozornost jiným směrem, a zdá se, že hype kolem "programmatic TV buying" se již začíná naplno...

YouTube mezi diváky do 35 let stále nedosahuje zásahu velkých televizních stanic

YouTube mezi diváky do 35 let stále nedosahuje zásahu...

Blog | Postováno: 30th September 2014

Internetový portál YouTube mezi mladými diváky do 35 let nedosahuje hodnot zásahu největších českých televizních stanic. Týdenní zásah v cílové skupině lidí ve věku 15-34 se u YouTube pohybuje na úrovni 33 %, Nova má 65 % a Prima 53 %.

Doba je těhotná očekáváním

Doba je těhotná očekáváním

Blog | Postováno: 22nd September 2014

Doba začíná být těhotná očekáváním

GRP budoucnosti

GRP budoucnosti

Blog | Postováno: 2nd October 2013

SPIR diskutoval na téma „GRP na internetu aneb jsou televize dalším ohroženým druhem“. Diskuse to byla velice bouřlivá. Pomiňme však nyní, zda navržená metodologie SPIR na výpočet GRP je vhodná či jak má být tato jednotka nazývána. To podstatné je, že se tímto konečně otevřela diskuse jak dále s komplexním měřením zásahu audiovizuální reklamou.

Zbořme zdi digitálního ghetta

Zbořme zdi digitálního ghetta

Blog | Postováno: 28th May 2013

On-line marketingová komunita žije na českém trhu v ghettu. Od okolního off-line světa ji odděluje široká, jen obtížně překonatelná zeď. Pomáhali jí stavět jak ti uvnitř, tak ti venku.